Ładuję ... ...
Rezydent

Stanowisko: REZYDENT

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: REZYDENT na destynacji w Egipcie

OPIS STANOWISKA :

- kontakt i opieka nad klientami podczas ich pobytu w Egipcie

- prowadzenie spotkań informacyjnych i dyżurów zgodnie z ustalonym harmonogramem

- sprzedaż i prowadzenie wycieczkę fakultatywnych

- organizowanie i prowadzenie transferów lotnisko-hotel-lotnisko

WYMAGANIA :

- komunikatywna znajomość języka polskiego i angielskiego

- samodzielność i odpowiedzialność w pracy

- doświadczenie w pracy rezydenta, turystyce lub obsłudze klienta

- mile widziana znajomość języka arabskiego

CECHY, KTÓRYCH POSZUKUJEMY :

- kreatywność, łatwość uczenia się

- wysoki poziom motywacji i organizacji pracy

- umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY :

- pracę w dobrze zintegrowanym zespole i międzynarodowe środowisko pracy

- całoroczną pracę, niezależnie od sezonu

- wynagrodzenie podstawowe plus prowizyjne

- zakwaterowanie

- niezbędne narzędzia do pracy (telefon, ubranie służbowe)

- szkolenia i materiały przygotowujące do pracy

- przelot między Polską a Egiptem

- ubezpieczenie