Ładuję ... ...
O nas

Jesteśmy Specjalistami od wakacji w Egipcie!


Drodzy Klienci,

Jest nam niezmiernie miło, że odwiedziliście Państwo naszą stronę.
Firma ETI została założona we Frankfurcie w 1998 przez małżeństwo Maję Jennifer Köhl i Mohameda Samira. Przez ostatnie lata firma rozwijała sie bardzo prężnie i na dzień dzisiejszy może pochwalić się oddziałami w takich krajach jak Niemcy, Wielka Brytania, Szwajcaria, Austria, Słowacja, Węgry, Słowenia i Rumunia. W 2017 do rodziny ETI dołączyły także Czechy i Polska.
W pierwszych latach działalności na polskim rynku chcemy zaprosić Państwa do odwiedzenia kierunku, w którym czujemy się nie tylko organizatorami, ale także gospodarzami  -  do wspaniałego Egiptu.
Rzadko który kraj na świecie łączy w sobie aż tyle powodów do odwiedzin: idealna pogoda przez większość roku, piękne plaże, rewelacyjny podwodny świat, wspaniała wielowiekowa historia, bogactwo wycieczek, uprzejmi mieszkańcy. Dla gości z Polski nie bez znaczenia jest również stosunkowo krótki czas przelotu i świetny stosunek jakości do ceny oferowanych produktów.

Bardzo zależy nam na tym, abyście traktowali nas Państwo jako "Specjalistów od Egiptu". Nasze główne atuty to własna -  znana i lubiana sieć hotelowa RED SEA HOTELS. Dzięki nim będziemy mogli być bardzo konkurencyjni na rynku i sprawić aby Państwa pobyt w kraju faraonów kojarzył się wyłącznie z miłymi wspomnieniami. Na miejscu oczekują na Państwa nasze koleżanki i koledzy, którzy w liczbie ponad 11.500 będą starali się umilić Państwa pobyt w naszych hotelach.

Sukces na rynkach zachodnich firma ETI zawdzięcza w dużej mierze stałym klientom, którzy odwiedzają nasze hotele kilkukrotnie.

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu z nami.

Ze słonecznym pozdrowieniem

Martin Hafner, Grzegorz Karolewski i Zespół ETI Podróże  
 

Więcej o nas:
 

ETI & zrównoważony rozwój