Ładuję ... ...
Młodszy specjalista ds. marketingu internetowego

Stanowisko: MŁODSZY SPECJALISTA DS. MARKETINGU INTERNETOWEGO

W związku z dynamicznym rozwojem firmy , poszukujemy kandydatów na stanowisko: Młodszy specjalista ds. marketingu internetowego

OPIS STANOWISKA :

- zarządzanie kontentem i administrowanie profilami ETI w mediach społecznościowych.

- dbanie o sprawne funkcjonowanie i rozwój strony internetowej.

- przygotowywanie publikacji dla serwisów internetowych, bloga, newsletterów.

- współpraca z partnerami – internetowymi biurami podróży, dostawcami usług i funkcjonalności internetowych, systemami  rezerwacyjnymi, serwisami partnerskimi i mediami internetowymi

- wsparcie zespołu operacyjnego i handlowego ETI.

WYMAGANIA :

- wykształcenie kierunkowe – minimum licencjat z marketingu, zarządzania, IT, e-commerce lub podobnych kierunków.

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub przy projektach internetowych (np. staż). Dodatkowe szkolnie i kursy mile widziane.

- zainteresowania branżą turystyczną, ukierunkowania na rozwój w kierunku marketingu internetowego.

- dobra znajomość aplikacji typu MS Office i aplikacji internetowych, social mediów.

- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

CECHY, KTÓRYCH POSZUKUJEMY :

- kreatywność, łatwość uczenia się

- umiejętność myślenia analitycznego

- wysoki poziom motywacji i organizacji pracy

- umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY :

- pracę w dobrze zintegrowanym zespole i międzynarodowe środowisko pracy

- możliwość rozwoju zawodowego

- dodatkowe benefity

- opcjonalnie – pracę na ½ etatu lub w formule B2B