Ładuję ... ...
Aquapark Makadi Bay

 

Aquapark Grand Waterworld w Makadi Bay

Aquapark Grand Waterworld w hotelu Grand Waterworld Makadi, należący do sieci RED SEA HOTELS, to niesamowita atrakcja dla całej rodziny. Różnorodne zjeżdżalnie (o całkowitej długości 515 m), basen ze sztucznymi falami oraz leniwa rzeka, która płynie po terenie hotelu, umożliwiają kąpiele i pluskanie się w wielu miejscach, gwarantując wodną przygodę na wysokim poziomie.
Dzieci mogą spędzać czas na zabawie na szerokich i płaskich zjeżdżalniach oraz przy basenie, gdzie jednocześnie chłodzą się w wodzie. Pociechy mają wiele do odkrycia, a aquapark wydaje się być kolorowym światem dżungli, gdzie pośrodku co jakiś czas wylewa się ogromne wiadro z wodą, sprawiając wielką frajdę najmłodszym.

Goście RED SEA HOTELS w Makadi Bay, którzy nie są zakwaterowani w hotelach Grand Waterworld Makadi lub Sunwing Familly Star, mogą korzystać z aquaparku za opłatą w godzinach 11:00-17:00 - w cenie napoje oraz lunch*:

23 EUR/os. dorosła oraz dzieci pow. 11 lat,

16 EUR/dziecko 6-11 lat,

9 EUR/dziecko 3-6 lat.

Darmowy wstęp dla dzieci 0-3 lat.


* UWAGA: Wstęp do Aquaparku może być czasowo ograniczony lub niedostępny w przypadku dużego obłożenia w hotelu Grand Waterworld Makadi.