Ładuję ... ...
Makadi BayMakadi Bay  to luksusowa miejscowość turystyczna, pięknie położona przy długiej piaszczystej plaży, 30 km na południe od Hurghady. Prawdziwy raj dla miłośników nurkowania wśród licznych ogrodów rafy koralowej. Kompleksowa strefa turystyczna, składająca się z 5 resortów sieci RED SEA HOTELS, oferuje promenadę plażową, sklepy z pamiątkami, kawiarnie, restauracje à la carte, jak również długą piaszczystą plażę, idealną na wielogodzinne spacery brzegiem lazurowego Morza Czerwonego. Wyjątkowa, magiczna atmosfera Makadi Bay to z jednej strony egzotyczne arabskie wybrzeże, a z drugiej – rozświetlający błękit krystalicznej wody Morza Czerwonego.
 

WARTO ZOBACZYĆ:

AQUAPARK SUNWING
Aquapark Sunwing w hotelu Sunwing Waterworld Makadi, należący do sieci RED SEA HOTELS, to niesamowita atrakcja dla całej rodziny. Różnorodne zjeżdżalnie (o całkowitej długości 515 m), basen ze sztucznymi falami oraz leniwa rzeka, która płynie po terenie hotelu, umożliwiają kąpiele i pluskanie się w wielu miejscach, gwarantując wodną przygodę na wysokim poziomie. Pociechy mają wiele do odkrycia, a aquapark wydaje się być kolorowym światem dżungli, gdzie pośrodku co jakiś czas wylewa się ogromne wiadro z wodą, sprawiając wielką frajdę najmłodszym. Aquapark jest otwarty codzienne w godz. 1000-1700.

MAKADI MALL
Centrum handlowo-rozrywkowe Makadi Mall usytuowane jest w strefie turystycznej pośród 5 hoteli RED SEA HOTELS w Makadi Bay. Do centrum prowadzi pięknie położona promenada, znajdująca się w pobliżu resortów hotelowych.
Makadi Mall słynie również z dużego wyboru restauracji à la carte (m.in. La Maison de Paris, Mumbai, Tam Tam), które oferują wyśmienitą, zróżnicowaną kuchnię, tj.: egipską, włoską, francuską, azjatycką i inne.

 

 Rezerwuj nasze hotele w Makadi Bay!