Ładuję ... ...
Hurgahda

Hurghada to nadmorski kurort turystyczny, położony na zachodnim wybrzeżu Morza Czerwonego z długą na 30 km linią brzegową. Piaszczyste plaże z drobnym piaskiem i łagodnym zejściem do morza są niewątpliwie główną atrakcją turystyczną Hurghady. Położone wzdłuż plaż, rozległe kompleksy hotelowe cieszą się dużym zainteresowaniem, zarówno wśród amatorów sportów wodnych, jak i miłośników słońca. Wszyscy znajdą tu coś dla siebie. Niewątpliwą atrakcją jest bazar w Dahar, gdzie można poczuć pierwotną atmosferę miasta i spotkać jego mieszkańców. Dużym zainteresowaniem cieszy się też nowoczesna przystań jachtowa, mieszcząca aż 200 jednostek pływających.
Turystów przyciągają też liczne bary i restauracje. Szczególnie popularne są Papas Beach Bar i klub na plaży Hedi Kandi Beach. Amatorzy pamiątek, przypraw czy wyrobów regionalnych znajdą w Hurghadzie wszystko, czego potrzebują.

WARTO ZOBACZYĆ:

GRAND MALL
Wielkie Centrum Handlowe to początek nowej promenady, która powstała w ostatnich latach i z biegiem czasu była coraz bardziej rozbudowywana. W Grand Mall znajduje się mnóstwo sklepów z pamiątkami, supermarkety, apteki, liczne restauracje i bary. Idealne miejsce na popołudniowy relaks.

HURGHADA MARINA BOULEVARD
Nowa marina w Hurghadzie z 200 miejscami do cumowania nowoczesnych jachtów staje się coraz bardziej popularnym miejscem rozrywki wśród turystów. Na jej terenie usytuowanych jest ponad 20 różnych barów i restauracji, wiele butików z odzieżą i biżuterią, a także perfumerie czy sklepy z przyprawami. Specjalną atrakcją dla osób lubiących sporty ekstremalne jest możliwość wykonania skoku na Rocket Bungee o wysokości ok. 50 m. Do najpopularniejszych miejsc wieczornych spotkań należą kluby Papas Beach Bar
lub Hedi Kandi Beach.

ORANGE ISLAND
Po ok. godzinnym rejsie łodzią wzdłuż wybrzeża Hurghady można dotrzeć do zjawiskowej Wyspy Pomarańczy, której dziewicze plaże i przepiękna przyroda przypominają Karaiby. Wyprawa idealna dla wielbicieli słońca, ciszy, spokoju oraz nurkowania w lazurowej wodzie Morza Czerwonego.

NOCNE ŻYCIE W HURGHADZIE
Wieczorami w Hurghadzie tętni bogate życie nocne. W centrum miejscowości znajdują się międzynarodowe kluby, takie jak Hard Rock Café czy Little Buddha. Kawiarnia Waiwai, oddalona zaledwie kilka metrów od hotelu Siva Grand Beach, zapewnia wieczorny relaks po dniu pełnym aktywnego wypoczynku na plaży.

   

 REZERWUJ WAKACJE W HURGHADZIE!

 

The Grand Hotel

Hurghada | Egipt

przy szerokiej piaszczystej plaży
bestseller w kategorii ekonomicznej 
transfer z lotniska około 20 min

The Grand Resort

Hurghada | Egipt

atmosfera jak z baśni 1001 nocy
duży kompleks basenów
obok pasażu handlowego Grand Mall

Siva Grand Beach

Hurghada | Egipt

przy szerokiej piaszczystej plaży z mierzeją
w sąsiedztwie pasażu z licznymi sklepami i restauracjami 
rekomendowany dla rodzin z dziećmi

The Grand Palace

Hurghada | Egipt

w formule 18+ (wyłącznie dla dorosłych)
luksusowy, dla wymagających  
transfer z lotniska około 20 min

Wyświetl wszystkie oferty