Ładuję ... ...
EGIPT

Leć z nami do Egiptu!

Egipt to raj dla miłośników wody i słońca, poszukiwaczy pięknych krajobrazów oraz przyjezdnych, którzy pragną poznać kulturę i historię kraju faraonów. Jest to miejsce, które oferuje tak wiele różnorodnych atrakcji, że jedna wizyta to za mało, by odkryć ten fantastyczny zakątek świata.
Śródziemnomorski klimat na północy oraz częściowo podzwrotnikowy na południu sprawia, że Egipt można odwiedzać przez cały rok, ciesząc się słoneczną pogodą. Bogactwo delty, dorzecza Nilu z niezliczonymi świątyniami i starożytnymi grobowcami, błękit Morza Czerwonego z długimi, piaszczystymi plażami, niepowtarzalnymi rafami koralowymi oraz przepiękne widoki na bezkresnej pustyni sprawiają, że kraj ten przyciąga co roku miliony gości z całego świata.
Wszystkie regiony i miasta tworzą specyficzny i szczególny klimat, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.
Obojętnie czy chcemy poznać największą metropolię Afryki - Kair, posiedzieć w modnej kawiarni w Aleksandrii, nurkować w morzu, czy podziwiać piramidy - warto tu przyjechać. Ważnymi miejscami na mapie Egiptu są kurorty nad Morzem Czerwonym.
Szczególnie polecamy i oferujemy bardzo dobre hotele w okolicach Hurghady, Makadi Bay, Sahl Hasheesh oraz Sharm El Sheikh.