Ładuję ... ...
ETI- Partnerzy

 

Sieć hotelowa RED SEA HOTELS, dzięki dużym inwestycjom w dynamiczny rozwój, w ostatnich latach stała się jedną z największych sieci hotelowych w Egipcie. Hotele RED SEA HOTELS gwarantują wysoką jakość i standard świadczonych usług, ciesząc się tym samym długoletnim zaufaniem swoich klientów. W każdym hoteli, bardzo dużą wagę przywiązuje się do indywidualnego podejścia do klienta i jego potrzeb oraz do wysokiego poziomu obsługi. Hotele oferują bogaty wybór restauracji, duże kompleksy basenowe, rozległe zielone ogrody, szerokie plaże. Jedyna w swoim rodzaju atmosferą, sprawia, że każdy Klient czuje się tutaj wyjątkowym i oczekiwanym Gościem.

W Egipcie ETI oferuje swoim Gościom aż 18 hoteli sieci RED SEA HOTELS; w Hurghadzie, Makadi Bay, Sahl Hasheesh i Sharm El Sheikh. Są to idealne hotele zarówno dla rodzin z dziećmi, poszukujących dobrego All Inclusive, jak i osób poszukujących luksusu w formule 18+. Swoje miejsce znajda też miłośnicy sportów i amatorzy nurkowania. Hotele RED SEA maja ofertę dla osób w różnym wieku, zarówno dla par, jak i singli. Każdy znajdzie tutaj swój wymarzony hotel, dopasowany do swoich potrzeb. Wielu gości, zachwyconych komfortem wypoczynku oraz wyjątkowym podejściem personelu do klienta, powraca tutaj ponownie. Dla  powracających klientów RED SEA HOTELS przygotowało program lojalnościowy MAHARA CLUB.

RED SEA HOTELS to firma niemiecko - egipska, działająca na rynku od ponad20 lat. 12500 zatrudnionych w hotelach pracowników dba o zadowolenie Gości i wysoką jakość ich wypoczynku.

 

CAIRO EXPRESS TRAVEL C.E.T. jest jednym z wiodących, mającym wieloletnim doświadczeniem organizatorem turystyki w Egipcie. Firma posiada wszystkie wymagane pozwolenia oraz licencję na organizowanie i sprzedaż wycieczek turystycznych. Dysponuje nowoczesną flotą regularnie serwisowanych autokarów. Pracownicy C.E.T. w każdej chwili odpowiedzą na pytania, dotyczące zarezerwowanego hotelu, miejscowości turystycznej czy możliwości spędzania wolnego czasu. C.E.T. oferuje bogatą i stale rozbudowywana ofertę wycieczek fakultatywnych. Wycieczki fakultatywne można zakupić  wyłącznie bezpośrednio u przedstawiciela C.E.T na miejscu w Egipcie.