Ładuję ... ...
Nasi najmniejsi goście, czyli dzieci w Egipcie

Rodzinne wakacje to naprawdę fajna sprawa. Wybierając odpowiedni hotel, sprawdzamy, czy każdy z członków znajdzie w nim coś dla siebie. Dzisiaj opowiemy wam, co przygotowaliśmy dla naszych najmniejszych, a tym samym najbardziej wymagających odwiedzających – dzieci.

ETI Maxi Klub

ETI Maxi Klub to program przygotowany dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat. W ramach klubu w hotelach Red Sea Hotels organizowane są aż 6 razy w tygodniu w godzinach od 10 do 17 międzynarodowe programy animacyjne i rozrywkowe.

Animatorzy ETI zadbają, by każde dziecko znalazło odpowiednią dla siebie grupę wiekową i wybrało interesujący je program rozrywkowy. A z czego może wybrać? Oferujemy zabawy na plaży, budowanie zamków z piasku, animacje w basenie, konkursy i gry.

Dziecko nad morzem

ETI Baby Service

To opcja dostępna dla wszystkich dzieci, które odpowiedzą Red Sea Hotels. W ramach serwisu oferujemy dodatkowe zajęcia w ETI Maxi Klub, dostosowane do wieku maluchów, a także szereg udogodnień praktycznych, np. zapewnimy wam łóżeczka dla niemowlaków, moskitiery, podgrzewacze do butelek, podkładki do przewijania, nocniki, nakładki na toalety, wózki dla dzieci, a także zabawki.

Dziecko na plaży

ETI dla dzieci

Bardzo cenimy sobie to, że dzieci wyjeżdżają od nas zadowolone. Szeroki uśmiech od ucha do ucha przekonuje nas, że faktycznie czują się u nas świetnie. Co jeszcze możemy zaoferować? Polecamy opcję Kids All-Inclusive, czyli ofertę, która działa przy zarezerwowaniu pobytu przynajmniej w wariancie z dwoma posiłkami dziennie. Przy jednoczesnym skorzystaniu z ETI Maxi Klubu dzieci w all inclusive mogą w godzinach od 10 do 17 do woli korzystać z napojów, lodów i posiłków. Pamiętajcie, że musi być z nimi opiekun.

Co więcej w wybranych hotelach macie do dyspozycji pokoje rodzinne, które pomieszczą nawet rodziny z 4 dzieci. A restauracje przygotują posiłki nawet dla najbardziej wymagających małych gości.

Myślicie, że to już koniec atrakcji dla dzieci? Skąd! Oferujemy jeszcze wspaniałe place zabaw, organizujemy Disco Kids codziennie (poza sobotami), czyli dyskoteki dla najmłodszych, a także kino specjalnie dla dzieci. Codziennie po kolacji mogą one obejrzeć bajkę na dobranoc.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej wejdźcie na naszą stronę – http://bit.ly/30QKPMQ

źródło: https://www.eti-podroze.pl/oferta/rodziny-dzieci/