Ładuję ... ...
Jak Egipt długi i szeroki

Bardzo często pytacie nas jaki region Egiptu wybrać, który kurort spełni wasze wymagania, co warto zobaczyć. Otóż przychodzimy z pomocą i odpowiadamy na wasze wątpliwości w dzisiejszym Q&A. To co? Zaczynamy!

Który kurort powinien wybrać miłośnik nurkowania?

Egipt słynie z przepięknych raf koralowych. To prawdziwy raj dla tych, którzy lubią bądź dopiero chcą nauczyć się nurkować. A więc gdzie pojechać? W zasadzie prawie w każdym regionie Egiptu można skorzystać z oferty nurkowania. Turyści jednak zgodnie podają, że najpiękniejsze rafy koralowe są w Sharm el Sheikh.

Jaki region Egiptu wybrać na podróż poślubną lub romantyczny wyjazd?

Wszystko zależy oczywiście od tego, jak lubicie spędzać wolny czas, ale w tym wypadku możemy z czystym sumieniem polecić Hurghadę. Dlaczego? Ano dlatego, że to tu znajdują się luksusowe hotele i restauracje. Ulokowane są wzdłuż przepięknych plaż, co dodaje pobytowi niepowtarzalnego klimatu.

Hotel w Egipcie

Jaki region powinien wybrać ten, kto lubi aktywny wypoczynek?

Rewelacyjnie dla turystów, którzy nie przepadają za leżeniem na plaży, a w zamian za to uwielbiają wszelkie sporty, jest przygotowany region Marsa Alam. Ci, którzy go odwiedzają, nazywają go potem prawdziwym centrum sportów wodnych. Słynie z windsurfingu, kitesurfingu i snorkelingu. Cóż trzeba więcej?

Gdzie pojechać z rodziną?

Świetnym miejscem na spędzenie rodzinnych wakacji jest kurort Makadi Bay. Jest tu spokojnie i wygodnie z racji infrastruktury zorganizowanej na bardzo wysokim poziomie. Region jest położony blisko gór i pustyni, a także zatoki z krystalicznie czystą wodą. Raj na ziemi.

Aquapark w egipskim hotelu

Skoro jesteśmy już po krótkim przeglądzie najlepszego kurortu dla ciebie, pora na rezerwację! Zapraszamy na https://www.eti-podroze.pl/last-minute/