Ładuję ... ...
Przedstawiciel handlowy

Stanowisko : PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Poszukujemy osoby  z doświadczeniem zdobytym na podobnym stanowisku w branży turystycznej. Damy też szansę osobie o potwierdzonych umiejętnościach handlowych, szczególnie jeżeli zdobyte zostały na stanowisku przedstawiciela handlowego.

OPIS STANOWISKA:

- współpraca z biurami podróży – agentami ETI na terenie województwa Śląskiego i województw sąsiednich

- aktywizowanie sprzedaży agencyjnych, pozyskiwanie nowych agentów, partnerów do sprzedaży oferty ETI

- aktywny udział w tworzeniu polityki sprzedaży i jej realizacji

 Cechy, których poszukujemy:

- komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

- dobra organizacja pracy i samodyscyplina

- wysoka kultura osobista i orientacja na sukces

Wymagania:

- doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego ( mile widziane jeżeli zdobyte w branży turystycznej)

- wypracowane kompetencje handlowe

- znajomość j.obcych (preferowane: angielski lub niemiecki)

- znajomość pakietu Microsoft Office oraz (w przypadku osób z branży) systemu rezerwacyjnego MerlinX

OFERUJEMY:

- pracę w dobrze zintegrowanym zespole i międzynarodowe środowisko pracy

- możliwość rozwoju zawodowego

- dodatkowe benefity

- opcjonalnie - pracę na ½ etatu lub w formule B2B