Ładuję ... ...
Makadi Mall


Centrum handlowo-rozrywkowe Makadi Mall usytuowane jest w strefie turystycznej pośród 5 hoteli RED SEA HOTELS w Makadi Bay. Do centrum prowadzi pięknie położona promenada, znajdująca się w pobliżu resortów hotelowych. Tutaj swobodnie mogą Państwo spędzić czas na zakupach, kupując pamiątki dla swoich bliskich lub sprawiając przyjemności samym sobie, wybierając asortyment regionalnej biżuterii od miejscowego jubilera.
W sklepie z zabawkami każdej małej księżniczce mocniej zabije serce, a od bogatego wyboru rozmaitych zabawek zakręci się w głowie. Może planują Państwo zaskoczyć swoje ukochane bukietem pięknych kwiatów? Wszystko jest do załatwienia, kwiaciarnia Flower Tower oferuje szeroki wybór kwiatów ciętych i roślin doniczkowych. Na terenie znajduje się również bardzo dobrze wyposażona apteka, gdzie w razie potrzeby znajdą Państwo antidotum na wszelkie dolegliwości. Płatności kartami kredytowymi akceptowane są w większości sklepów, a do Państwa dyspozycji jest również bankomat. Makadi Mall słynie również z dużego wyboru restauracji à la carte (m.in. La
Maison de Paris, Mumbai, Tam Tam), które oferują wyśmienitą, zróżnicowaną kuchnię, tj.: egipską, włoską, francuską, azjatycką i inne.
 

Goście RED SEA HOTELS w Makadi Bay mogą skorzystać z oferty przedstawionych restauracji za niewielką dopłatą . Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja. w Ofercie również wieczorna rozrywka: showy, dyskoteki.
Makadi Mall słynie z dużego wyboru restauracji, które oferują wyśmienitą zróżnicowaną kuchnie:

Tam Tam
Restauracja egipska. Obok kuchni arabskiej, libańskiej i syryjskiej, kuchnia śródziemnomorska miała również duży wpływ na egipską kulturę gotowania. Orientalne smaki są jedyne w swoim rodzaju a urlop w Egipcie to idealna okazja na poznanie walorów lokalnej kuchni. 

Mumbai
Restauracja indyjska. Indyjska tradycyjna kuchnia zalicza się do najstarszych na świecie. Czaruje oryginalnymi zapachami i egzotycznymi ziołami.

Mafia Classic
Restauracja włoska. Tutaj można skosztować pizzy, pasty, świeżych sałatek i wybranych potraw kuchni włoskiej.

La Maison de Paris
Restauracja francuska.  Specjały kuchnie francuskiej, wyborne wina dostępne są właśnie tutaj.  

Golden Dragon
Restauracja azjatycka. Tutaj skosztują Państwo prawdziwe przysmaki kuchni azjatyckiej, duży wybór potraw i wspaniałe smaki.