Ładuję ... ...
Voucher 130 PLN - zwrot za wykonany test

PROMOCJA  – 130 PLN na kolejną rezerwację

W ramach promocji, każda osoba , która zakupiła imprezę turystyczną ETI i wykona przed wylotem do Egiptu test RT-PCR oraz prześle do Organizatora potwierdzenie płatności, otrzyma Voucher w wysokości 130 PLN do wykorzystania przy zakupie kolejnej imprezy turystycznej.

Warunki promocji :

- Voucher w wysokości 130 PLN otrzyma każdy uczestnik rezerwacji, który wykona test RT-PCR przed wylotem.

- Podróżny poinformuje organizatora o wykonaniu testu RT-PCR nie później niż dzień przed wylotem. Rachunek lub fakturę świadczącą o zakupie testu należy przesłać na adres info@eti-podroze.pl .

- Voucher można wykorzystać w przeciągu roku od daty wylotu.

- Test powinien być wykonany minimum 72 godziny przed wylotem do Egiptu. *

ETI umożliwia swoim Klientom wykonanie testu PCR za pośrednictwem laboratorium Medgen - www.medgen.pl w cenie 300 PLN ( wyloty z Warszawy) oraz w laboratorium Badaj.to - sla.pl w cenie 325 PLN ( wyloty z Katowic) . Więcej informacji na temat wykonania testów w specjalnej cenie znajdziecie Państwo w komunikacie "Badanie genetyczne przeciwko COVID-19 dla Klientów ETI".

Przypominamy iż w przypadku testów PCR wykonanych po przylocie do Egiptu - jeżeli okaże się on pozytywny - Klienci są kierowani na 10-dniową kwarantannę, którą odbywają w wydzielonej strefie w hotelu.  Nieprzestrzeganie zasad kwarantanny może skutkować konsekwencjami prawnymi.

 

* Poświadczenie wykonania testu powinno być sporządzone w języku angielskim (lub arabskim) i wystawione przez laboratorium wykonujące test w sposób nie budzący wątpliwości co do autentyczności ( oficjalny adres mailowy, pieczątka lub kod QR).