Ładuję ... ...
Mahara Club

Leć do RED SEA HOTELS i wstąp do Mahara Club!


Każdy gość RED SEA HOTELS może zostać członkiem Mahara Club i otrzymać bezpłatną kartę członkowską MaharaBlueCard. Przynależność do Mahara Club jest opłacalna na każdym etapie podróży. Jako zarejestrowani członkowie Mahara Club w Egipcie korzystają Państwo z wielu udogodnień i atrakcji. Przy rezerwacji każdego kolejnego pobytu w hotelach RED SEA HOTELS na Państwa indywidualnym koncie odkładają się muszelki – waluta członków Mahara Club. Muszelki są automatycznie zapisywane na karcie MaharaBlueCard, GoldCard lub PlatinumCard, w zależności od ilości spędzonych wakacji w naszych hotelach oraz zapłaconej kwoty za pobyt.

Dzięki zbieranym muszelkom goście zyskują wiele udogodnień podczas swoich wakacji, m.in. mogą płacić walutą muszelkową za dodatkowe usługi. Płatności tego typu honorowane są zarówno w hotelach sieci RED SEA HOTELS oraz na statkach Grand Cruises, jaki w uczestniczących w programie biurach podróży, szkółkach nurkowania, w salonach piękności, kawiarenkach internetowych i klubach bilardowych, restauracjach, barach, sklepach.

Wszędzie tam, gdzie występuje logo Mahara Club!
O członkostwo można ubiegać się najwcześniej po piątym pobycie w jednym z hoteli RED SEA HOTELS. Przy dziesiątym pobycie w naszych hotelach sieci RED SEA HOTELS i na statkach Grand Cruises otrzymują Państwo od nas złotą kartę MaharaGoldCard. Status złotej karty uprawnia Państwa do korzystania w czasie pobytu ze specjalnego serwisu VIP, dzięki czemu Państwa urlop staje się jeszcze bardziej komfortowy. Wszystkie informacje odnośnie do rejestracji w programie i warunków uczestnictwa znajdują się na www.maharaclub.com lub w recepcji hoteli RED SEA HOTELS

 

MAHARA KARTA NIEBIESKA ( MaharaBlueCard)

Karta MaharaBlueCard uprawnia do korzystania z dodatkowych usług, opłacanych nagromadzonymi muszelkami. Przy każdym kolejnym pobycie w Egipcie muszelki będą zapisywane na indywidualnym koncie naszych gości. Im więcej rezerwacji Państwo dokonają, tym większa jest pula benefitów z tytułu zbieranych muszli.

MAHARA KARTA ZŁOTA ( MaharaGoldenCard)

Karta MaharaGoldCard uprawnia do korzystania z następujących świadczeń VIP SERWIS, który zawiera:
- prywatny transfer z lotniska do hotelu i z hotelu na lotnisko
- upgrade do pokoju o podwyższonym standardzie (w miarę dostępności, nie obowiązuje przy rezerwacji hotelu Makadi Spa)
- wstęp wolny do strefy VIP Mahara Club w zarezerwowanym hotelu RED SEA HOTELS (otwarty w określonych godzinach)
- „Dine Around” – bezpłatny wstęp do wszystkich restauracji głównych (oferujących bufet) w hotelach RED SEA HOTELS (z wyjątkiem restauracji w Makadi Spa) oraz na statkach z floty Grand Cruises.

MAHARA KARTA PLATYNOWA ( MaharaPlatinCard)

Aby szczególnie docenić największą lojalność naszych klientów, po 25. pobycie w naszych hotelach RED SEA HOTELS i na statkach Grand Cruises oferujemy MaharaPlatinumCard. Dzięki niej nasi stali goście poczują się wyjątkowo luksusowo. Oprócz VIP serwisu goście już na samym początku otrzymują od nas wizę wjazdową bezpłatnie (ok. 28 $), a w pokojach czekać na nich będzie praktyczna torba plażowa z ręcznikiem kąpielowym Mahara Club oraz niespodzianka.

Aby przyśpieszyć proces przyznawania odpowiedniej liczby muszelek na karty klubowe, prosimy o informację z numerem rezerwacji oraz numerem karty lojalnościowej na adres info@eti-podroze.pl.

Aby uzyskać dodatkowe informacje zapraszamy Państwa na www.maharaclub.com