Ładuję ... ...
ETI- certyfikaty jakości

Członek Polskiej Izby Turystyki


ETI Podróże są członkiem Polskiej Izby Turystyki, największej ogólnopolskiej organizacji samorządu gospodarczego przemysłu turystycznego w Polsce. PIT jest członkiem ECTAA (Europejskiej Organizacji Związków Biur Podróży Unii Europejskiej) i zrzesza renomowane biura podróży, linie lotnicze, wyższe uczelnie turystyczne, towarzystwa ubezpieczeniowe oraz inne organizacje branży turystycznej. Członkostwo stanowi potwierdzenie doskonałej jakości oferowanych usług i dbania o standardy obsługi Klientów.

 

 

Członek Polskiego Związku Organizatorów Turystyki


ETI Podróże jest członkiem Polskiego Związku Organizatorów Turystyki, do zadań którego należy m.in. ochrona, obrona praw, dóbr osobistych i reprezentowanie interesów, w tym gospodarczych, organizatorów turystyki i pośredników turystycznych wobec organów władzy i administracji rządowej, organów samorządu terytorialnego, gospodarczego, zawodowego, związków zawodowych lub innych organizacji, w tym społecznych, gospodarczych lub zawodowych.

 


Gwarancja ubezpieczeniowa


ETI Podróże Gwarancja Ubezpieczeniowa Biura Podróży ETI obowiązuje od 01.01.2022 r. do 31.12.2022 r. Gwarancja nr 7070000220 została wystawiona przez HanseMerkur Reiseversicherung AG na kwotę 850 000,00 PLN.

pobierz

 

 

 

Nominacja do nagrody Kapituły Konkursu Fair Play Turystyki Polskiej


Uczciwość i etyka w biznesie to wartości, do których przywiązujemy ogromną wagę w naszej codziennej działalności biznesowej. Tym bardziej, czujemy się zaszczyceni,otrzymaniem nominacji Kapituły Konkursu Fair Play Turystyki Polskiej do nagrody Kryształowy Globus. "Kryształowy Globus" jest nagrodą, przyznawaną co roku przez Polską Izbę Turystyki oraz MT Targi. Jest wyrazem uznania za wysokie standardy działalności biznesowej, za uczciwość i etykę. To jedno z najważniejszych wyróżnień w branży turystycznej.