loading
youtube
youtube
  • ETI - SPECJALIŚCI OD SŁOŃCA

  • LATE Check-Out tylko w hotelach RED SEA HOTELS

  • Twój wymarzony urlop w najlepszej cenie!

  • MAHARA CLUB - program dla stałych Klientów RED SEA HOTELS

  • Planujesz urlop?- skontaktuj się z nami, tel: 0048 22 419 97 00

Szukaj & Rezerwuj


ETI - Call Center
0048 22 419 97 00
Doradztwo & Rezerwacja:
Pn-Pt
09:00 – 18:00

CERTYFIKATY JAKOŚCI

  

Członek Polskiej Izby Turystyki  

ETI Podróże są członkiem Polskiej Izby Turystyki, największej ogólnopolskiej organizacji samorządu gospodarczego przemysłu turystycznego w Polsce. PIT jest członkiem ECTAA (Europejskiej Organizacji   Związków Biur Podróży Unii Europejskiej) i zrzesza renomowane biura podróży, linie lotnicze, wyższe uczelnie turystyczne, towarzystwa ubezpieczeniowe oraz inne organizacje branży turystycznej. Członkostwo stanowi potwierdzenie doskonałej jakości oferowanych usług i dbania o standardy obsługi Klientów.

 

Członek Polskiego Związku Organizatorów Turystyki 

ETI Podróże jest członkiem Polskiego Związku Organizatorów Turystyki, do zadań którego należy m.in. ochrona, obrona praw, dóbr osobistych i reprezentowanie interesów, w tym gospodarczych, organizatorów turystyki i pośredników turystycznych wobec organów władzy i administracji rządowej, organów samorządu terytorialnego, gospodarczego, zawodowego, związków zawodowych lub innych organizacji, w tym społecznych, gospodarczych lub zawodowych.

 
 

Gwarancja ubezpieczeniowa ETI Podróże

Gwarancja Ubezpieczeniowa Biura Podróży ETI obowiązuje od 01.01.2020 r. do 31.12.2020 r. Gwarancja nr 7070000220 została wystawiona przez HanseMerkur Reiseversicherung AG na kwotę 3.320.000 PLN.
 

Nominacja do nagrody Kapituły Konkursu Fair Play Turystyki Polskiej

Uczciwość i etyka w biznesie to wartości, do których przywiązujemy ogromną wagę w naszej codziennej działalności biznesowej. Tym bardziej, czujemy się zaszczyceni,otrzymaniem nominacji Kapituły  Konkursu Fair Play Turystyki Polskiej do nagrody Kryształowy Globus.  "Kryształowy Globus" jest nagrodą, przyznawaną co roku przez Polską Izbę Turystyki oraz MT Targi.  Jest wyrazem uznania za  wysokie standardy działalności biznesowej, za uczciwość i etykę.   To jedno z najważniejszych wyróżnień w branży turystycznej.

 

Rzetelna Firma

Rzetelna Firma to program prowadzony pod patronatem Krajowego Rejestru Długów, który promuje rzetelnych przedsiębiorców, działających zgodnie z obowiązującym prawem.
ETI PODRÓŻE należy do programu od 01. grudnia 2018 r. Certyfikat Rzetelności to świadectwo wiarygodności, transparentności i rzetelności płatniczej.
Aktualny certyfikat dostępny jest pod linkiem: https://wizytowka.rzetelnafirma.pl/QRZ4KWDK