loading
youtube
youtube
  • ETI - SPECJALIŚCI OD SŁOŃCA

  • LATE Check-Out tylko w hotelach RED SEA HOTELS

  • Twój wymarzony urlop w najlepszej cenie!

  • MAHARA CLUB - program dla stałych Klientów RED SEA HOTELS

  • Planujesz urlop?- skontaktuj się z nami, tel: 0048 22 419 97 00

Szukaj & Rezerwuj


ETI - Call Center
0048 22 419 97 00
Doradztwo & Rezerwacja:
Pn-Pt
09:00 – 18:00

ETI-Partnerzy

 

RED SEA HOTELS - Partner von ETI.at

 RED SEA HOTELS

 

Sieć hotelowa RED SEA HOTELS, dzięki dużym inwestycjom w dynamiczny rozwój, w ostatnich latach stała się jedną z największych sieci hotelowych w Egipcie. Hotele RED SEA HOTELS gwarantują wysoką jakość i standard świadczonych usług, ciesząc się tym samym długoletnim zaufaniem swoich klientów. W każdym z 15 hoteli sieciowych, bardzo dużą wagę przywiązuje się do indywidualnego podejścia do klienta i jego potrzeb oraz do wysokiego poziomu obsługi. Hotele wybudowane są w stylu orientalnego pałacu z 1001 nocy i oferują bogaty wybór restauracji, duże kompleksy basenowe, rozległe zielone ogrody, szerokie długie piaszczyste plaże.  Jedyna w swoim rodzaju atmosferą, sprawia, że każdy Klient czuje się tutaj wyjątkowym i oczekiwanym Gościem.

W Egipcie ETI oferuje swoim Gościom aż 18 hoteli sieci RED SEA HOTELS; w Hurghadzie, Makadi Bay, Marsa Alam i Sharm El Sheikh. Są to idealne hotele zarówno dla rodzin z dziećmi, miłośników sportu, dla osób w różnym wieku jak i singli. Każdy znajdzie tutaj wymarzony hotel, dopasowany do swoich potrzeb. Wielu stałych Gości, zachwyconych komfortem wypoczynku oraz wyjątkowym podejściem personelu do klienta, powraca tutaj ponownie, by znów spędzić niezapomniany urlop w naszych hotelach.

RED SEA HOTELS to rodzinna firma niemiecko - egipska, działająca na rynku niemieckim od 19 lat. Zatrudnia w sumie 12500 pracowników, którzy dbają o zadowolenie Gości  i wysoką jakość ich wypoczynku.


 

  LINIE LOTNICZE

Państwa urlop rozpoczyna się już w momencie startu samolotu. Dlatego zarówno Państwa bezpieczeństwo jak i komfort podróży są dla nas najważniejsze. W celu zapewnienia Państwu najlepszych  standardów podczas urlopu, ETI współpracuje tylko z renomowanymi liniami lotniczymi.   REJSY PO NILU- GRAND CRUISES

 

GRAND CRUISES to siostrzana spółka RED SEA HOTELS, która oferuje najmłodszą i najnowocześniejszą flotę statków w dolinie Nilu. W roku 2009 MS Grand Preziosa, MS Grand Glory i MS Nile Romance zostały całkowicie odrestaurowane. W sumie 9 5-gwiazdkowych statków wycieczkowych zapewnia niezwykłą atmosferę i komfortowe warunki podczas ekskluzywnych wycieczek i rejsów po Nilu. Zapraszamy Państwa na nasze rejsy  po Nilu, gdzie w atmosferze komfortu mogą Państwo podziwiać piękno otaczających krajobrazów doliny Nilu.
Wszystkie statki wyposażone są w gustownie urządzone kabiny zewnętrzne i oferują niezwykle atrakcyjną ofertę kulinarną. Podczas naszych rejsów po Nilu Gościom ETI towarzyszą anglojęzyczni piloci turystyczni, którzy chętne dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem podczas wycieczki.

 


 

Cairo Express Travel - Partner vor Ort ETI.at

    CAIRO EXPRESS TRAVEL

 

CAIRO EXPRESS TRAVEL C.E.T.należy do wiodących organizatorów turystyki w Egipcie i ma wieloletnie doświadczenie w tym zakresie. Firma posiada wszystkie wymagane pozwolenia oraz licencję na organizowanie i sprzedaż wycieczek turystycznych. Dysponuje nowoczesną flotą autokarów, które są regularnie serwisowane. Eksperci od Egiptu w każdej chwili odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania, dotyczące zarezerwowanego hotelu, miejscowości turystycznej czy możliwości spędzania wolnego czasu. Z wielką przyjemnością  podzielą się z Państwem swoją wiedzą na temat pięknego i różnorodnego Egiptu. Proszę pamiętać, że wycieczki fakultatywne oferowane są wyłącznie na miejscu przez firmę C.E.T jako organizatora i  nie ma możliwości wykupienia ich przed wylotem za pośrednictwem ETI.  Wycieczki dostępne są do kupienia wyłącznie i bezpośrednio u przedstawiciela C.E.T na miejscu w Egipcie. 
 

Opieka rezydenta na miejscu


Partner ETI.at
Wszystkim naszym klientom oferujemy opiekę rezydenta w miejscu wypoczynku. W tym celu ściśle współpracujemy z firmą C.E.T, która zapewnia doświadczonych rezydentów do opieki nad naszymi Gośćmi w Egipcie. Są oni dostępni przez 24 h na dobę i zawsze pomocni by udzielić wszystkich informacji odnośnie Państwa urlopu.
 
Nasi rezydenci są do Państwa dyspozycji podczas dyżurów codziennie w hotelach sieci RED SEA HOTELS i kilka razy w tygodniu w pozostałych hotelach z oferty. Zawsze chętnie odpowiedzą Państwu na wszystkie pytania i w razie potrzeby okażą swoje wsparcie i pomoc. Są to osoby z dużym doświadczeniem, komunikujące się zarówno w języku angielskim, niemieckim jak i polskim.

Więcej informacji na temat danych kontaktowych i dokładnych terminów dyżurów rezydenta w hotelach, znajdą Państwo w teczce informacyjnej ETI w hotelu. Informacje odnośnie Państwa urlopu będą zawarte również w dokumentach podróży.